Акумулаторен сет 2 машини Milwaukee M12FPP2H2-423X 12V
Купи сtbi bank logo
Акумулаторен сет 2 машини Milwaukee M12FPP2H2-423X включва:
1. Безчетков гайковерт Milwaukee M12 FIWF12-0
Предимства:
  •  По-добър достъп в тесни пространства с обща дължина само 124.5 мм;
  • Ярко LED осветление на работното пространство
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 4
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1200 min-1
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1800 min-1
  • Обороти на празен ход III-ра скорост: 0 – 2700 min-1
  • Обороти на празен ход IV-ра скорост: 0 – 2700 min-1
  • Удари на празен ход I-ва скорост: 0 – 1100 min-1
  • Удари на празен ход II-ра скорост: 0 – 2100 min-1
  • Удари на празен ход III-ра скорост: 0 – 3200 min-1
  • Удари на празен ход IV-ра скорост: – min-1
  • Размер на захвата: 1/2″ квадрат
  • Размер на винтовете: M16
  • Максимален въртящ момент: 339 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 96.69 dB
  • Тегло: 1.1 kg (с батерия)
2. Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M12 FPD-0
Предимства:
  • Безчетков двигател POWERSTATE ™ осигуряващ повече мощност в по-компактен размер;
  • 13 мм метален патронник за бърза смяна на битовете и задържане на бита;
  • Работи с всички батерии Milwaukee® M12
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм
  • Макс. пробиване (дърво): 35 мм
  • Макс. завинтване (винтове за дърво без предварително пробиване): 8 мм
  • Макс. ударна скорост (предавка 1): 0 – 6 750 bpm
  • Макс. ударна скорост (предавка 2): 0 – 25 500 bpm
  • Макс. въртящ момент: 44 Nm
  • Ниво на звукова мощност: 100 dB (A)
  • Тегло: 1,5 кг
3. Акумулаторни батерии Milwaukee M12 B2 , 12V, 2.0 Ah – 1бр
4. Акумулаторни батерии Milwaukee M12 B4, 12V, 4.0 Ah – 2бр
5.  Зарядно устройство Milwaukee C12 С, 12V, Li-ion – 1бр
8. Сигнална жилетка Milwaukee L/XL (4932471890) – 1бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт Bosch GSB 18V-65, 06019N3300, 18V
-14%
Акумулаторен тример Milwaukee M18 FBCU-802, 4933492298, 18 V, 35-40 см
-15%