Акумулаторен прав шлайф Milwaukee M18FDG-0X / 18V /
Купи сtbi bank logo
  • Гъвкава система от батерии: работи с всички Milwaukee® M18 ™ батерии.
  • Доставя се с цанга с дебелина 6 mm и 8 mm, гаечен ключ: 15 mm и 17 mm, 2 прахови предпазитела.
Батериите REDLITHIUM-ION ™ осигурява превъзходна конструкция на пакета, електроника и безпроблемна работа, за да осигурят повече време за работа и повече работа над живота на опаковката. Универсално приемане, за да се побере и двете, 6 и 8 мм аксесоари. Сменяеми прахови екрани за предотвратяване на попадане на отломки, удължаване на живота на двигателя. Гумената предна част осигурява най-удобна работа.
Гаранция: 3 години
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен пистолет за въздух Makita DAS180Z, 18 V, 1100 l/min
-13%
Акумулаторен пистолет за въздух Makita DAS180Z, 18 V, 1100 l...
Акумулаторна ножица за ламарина Milwaukee M18 BMS20-0, 18V, 77 мм
-23%
Акумулаторна ножица за ламарина Milwaukee M18 BMS20-0, 18V,...
Комплект акумулаторни безчеткови машини Makita - DK0125G301 / 40V max - XGT
-20%