Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18FHX-552X, 18V, SDS-plus, 2.5J
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удара: 2.5 J
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 26 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 28 мм
  • Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон: 6 – 20 мм
  • Тегло: 3.4 кг
Безчетков перфоратор Milwaukee M18 FHX-552X
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удара: 2.5 J
  • Тегло: 3.4 кг
Окомплектовка:
  • 2 x M18 HB5.5 Батерии
  • 1 х Зарядно устройство M12-18 FC
  • 1 х Куфар HD
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.5 кг
Марка
Режими на работа
Сила на удара ( J )
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Aкумулаторен винтоверт Milwaukee M12 FDDX-0, 12V, 34Nm, 4933464978