Акумулаторен саблен трион Hitachi-Hikoki CR18DA-W4Z, 18 V, 50 мм
Код: CR18DA-W4Z
173.97  / 340.26 лв.
Номер в магазина: 246694
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен: 0 – 3200 min-1
  • Ход на ножа: 13 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в дърво: 50 мм
  • Рязане на тръби при 90°: 12 мм
  • Осветление: LED
  • Размери (Д х Ш х В): 350 x 84 x 172 мм
  • Тегло: 1.7 кг
Акумулаторен саблен трион Hitachi-Hikoki CR18DA-W4Z
Описание:
Акумулаторен саблен трион Hitachi-Hikoki CR18DA-W4Z  предлага възможност за удобна работа дори и с една ръка. Захранва се от 18 V Li-Ion батерия, гарантирайки мобилност и безжичност при работа. С неговата скорост на ножа от 0 до 3200 хода в минута и дължина на хода от 13 мм, този трион предоставя прецизност и ефективност при различни задачи на рязане. Корпусът му е изработен от устойчиви материали, а удобната гумирана дръжка осигурява комфорт дори при продължителна употреба. С компактната си дължина, по-малка с 48 мм от стандартните модели саблени триони в същия клас, CR18DA предлага по-голяма маневреност при работа в тесни пространства. Освен това, разполага с контролна електроника, функция за заключване на превключвателя и система PL за бърза смяна на ножчето без необходимост от инструменти. Този модел може да работи както с ножове тип Tiger, така и със стандартни ножове, предлагайки гъвкавост и възможности за разнообразни приложения в работата с дърво, метал и други материали
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Ход на ножа: 13 мм
  • Осветление: LED
  • Тегло: 1.7 кг
Окомплектовка:
  • 1 х Нож
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Напрежение
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
bancig-makita-pb002gm201
Банциг Makita PB002GM201
Ударен акумулаторен гайковерт DeWALT DCF903P1G, 12V, 339Nm, 3/8"
-13%