Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18FHX-0P, 18V, SDS-plus, 2.5J, 26mm
Код: M18FHX-0P
613.04  / 1,199.00 лв.
Номер в магазина: 234270
Купи сtbi bank logo
  • 3 режима: въртене, въртене с удар и къртене;
  • С превъзходно съотношение мощност / тегло в своя клас;
Безчетков перфоратор Milwaukee M18FHX-0P
Доставя се без батерии и зарядно устройство в PACKOUT куфар!
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удара: 2.5 J
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 26 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 28 мм
  • Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон: 6 – 20 мм
  • Тегло: 3.4 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Режими на работа
Сила на удара ( J )
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторно радио Milwaukee M12SPEJSG2-0, Bluetooth, 12 V, 4933498433
-19%