Акумулаторна тонколона Milwaukee M12SPEJSG2-0, Bluetooth, 12 V, 4933498433
Код: 4933498433
Номер в магазина: 274166
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Изходна мощност на говорителя: 44 W
  • Обхват: 60 м
  • Размери: 333 x 145 x 213 мм
  • Тегло: 3.8 кг
Акумулаторна тонколона Milwaukee M12 SPEJSG2-0
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Изходна мощност: 30 W
  • Bluetooth-Standard: да (5.3V)
  • Дистанция: 10 m
  • Време на работа: 10 h
  • Порт USB: да
  • Работна температура: -18 – +50 °C
  • Тегло: 0.86 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло0.8 кг
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен безчетков винтоверт  Li-Ion Dewalt DCD701D2 12-V-57.5-Nm
-22%