Акумулаторен настолен циркуляр Milwaukee M18FTS210-121B
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на батерията: 12,0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
  • Напрежение: 18V
Производител: Milwaukee
Moдел: M18FTS210-121B
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 1x 12,0Ah литиево-йонна батерия и бързо зарядно устройство
Описание:
С възможност за рязане на 190 m от 19 мм OSB платка на едно зареждане на батерията 12 Ah. Проследяването и сигурността на инструментите ONE-KEY ™ предлага „облачна“ платформа за управление на инвентара, която поддържа както проследяване на местоположението, така и предотвратяване на кражби. Безчетков мотор POWERSTATE ™ от следващо поколение: Това е най-мощният двигател на Milwaukee®, използващ магнити от по-висок клас с 175% . Следващото поколение разузнавателна система REDLINK PLUS ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент.
Плъзгащата се ограда със зъбни колела позволява да се регулира точно и лесно оградата от предната страна на триона, което дава 622 мм капацитет за разкъсване.210 мм острие позволява 63 мм дълбочина на рязане при 90 градуса. Бърза смяна на предпазителя и ножа за нивелиране позволява на потребителя да премахне и коригира ножа и предпазителя, без да е необходимо да сваляте гърлото. Вградената дръжка за носене позволява лесно транспортиране до и извън площадката. Доставеният вакуум адаптер пасва директно на всички прахоуловители Milwaukee®
Техническа характеристика:
Тип батерия: Li-ion
Напрежение: 18V
Капацитет на наклона: 47 °
Диаметър на острието: 210 мм
Доставено зарядно: 130 мин
Дълбочина на капацитета на рязане: 63,5 мм
Брой на доставените батерии: 1
Капацитет на разкъсване: 622 мм
Ниво на звукова мощност: 103.4 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 92.4 dB (A)
Тегло (с батерия): 22,3 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD800N, 18 V, 90 Nm
-28%