Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee HD18AG115-0C, 115 мм
Код: HD18AG115-0C
166.72  / 326.08 лв.
Номер в магазина: 245714
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Диаметър на диска: 115 мм.
  • Максимална дълбочина на рязане: 28 мм.
  • Резба на шпиндела: М14
Ъглошлайф Milwaukee HD18AG115-0C
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Диаметър на диска: 115 мм.
  • Резба на шпиндела: М14
Окомплектовка:
  • 1 х Куфар за съхранение
  • 1 х Странична ръкохватка
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18FID3-502X, 18 V, 226 Nm
-33%