Акумулаторен безчетков ъглошлайф Milwaukee M18 FLAG180XPDB-0, 18V / 180mm
Код: 4933464112
В наличност
Номер в магазина: 210843
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение:18 V
  • Капацитет на батерията: Li-Ion High Output
  • Обороти на празен ход: 6600 min-1
  • Диаметър на режещия диск: 180 mm
Производител: Milwaukee
Moдел: M18FLAG180XPDB-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло – БЕЗ батерии и зарядно.
Описание:
M18FLAG180XPDB-0 от Milwaukee е безчетков ъглошлайф с диаметър на диска 180 мм.
Въпреки ниското си тегло, той предлага достатъчно сила за смилане.
Техническа характеристика:
Напрежение:18 V
Дълбочина на рязане: 40 mm
Тегло: 5.1 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-26%
Акумулаторен поялник Milwaukee M12SI-0, 400 °C