Акумулаторен комплект машини MILWAUKEE M12FPP5A-423B
Купи сtbi bank logo
1. Акумулаторна тресчотка Milwaukee M12 FIR12-0, M12 FUEL 1/2″
Предимства:
  • С максимален въртящ момент до 81 Nm и 175 оборота в минута;
  • Металния спусък с променлива скорост осигурява максимален контрол на инструмента;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Максимален въртящ момент: 81 Nm
  • Дължина: 324 мм
  • Тегло: 1,5 кг
2. Акумулаторен компресор за гуми Milwaukee M12 BI-0
Предимства:
  • Помпане на гума на лек автомобил за под минута (28-35 PSI);
  • Помпане на гума на лекотоварен автомобил за около четири минути (30-45 PSI);
  • Голям, лесен за четене дисплей с подсветка, антивибрационни крачета и 66 мм маркуч и четири различни месингови накрайника;
  • Вграден контейнер за съхранение на маркуча и накрайниците с дръжка Schrader;
  • Антивибрационна стойка – всички гумени крачета без движение при надуване.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Максимално налягане: 8,27 bar / 120 psi
  • Дължина на маркуча: 660 мм
  • Точност на измерване: +/- 3%
  • Обем на въздуха: 24,9 m³ / мин
  • Размери: 190.5 x 165.1 мм
  • Тегло: 1.6 kg
3. Акумулаторна полирмашина Milwaukee M12BPS-0 / 4933447791
  • С REDLINK ™ електроника за защита от претоварване;
  • Отличава се с компактен дизайн позволяващ работа в трудно достъпни места;
  • Голям капацитет от 76 мм полираща гъба и 50 мм шлифован тампон за бързо приключване на работата;
  • Напрежение: 12V
  • Захват: M9 х 0.75
  • Диаметър на диска (полиране): 76 мм
  • Диаметър на диска (шлифоване): 51 мм
  • Тегло: 1,0 кг
4. Акумулаторен LED фенер Milwaukee M12CML-0
  • Защита от прах и влага IP54;
  • Разполага с магнитна приставка, за лесна работа без ръце;
  • До 14 часа време на работа с батерия M12™ 4,0 Ah;
  • Напрежение: 12V
  • Макс. лумени: 1000 lm
  • Светлинен поток: 1000/ 600/ 300lm
  • Клас на защита: IP54
  • Тегло: 0,73 кг
5.  Акумулаторна батерия Milwaukee M12 B4 4,0 Ah – 2бр;
6.  Акумулаторна батерия Milwaukee M12 B2 2,0 Ah – 1бр;
7. Зарядно Устройство Milwaukee C 12 C , 12V – 1бр;
8. Чанта за съхранение Milwaukee
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект безчеткови винтоверти Dewalt DCK2062D2T, 18V
-28%