Акумулаторен безчетков винтоверт Milwaukee M12FDD-202X 12V, 37Nm
Купи сtbi bank logo
  • капацитет на батерията (Ah): 2
  • тегло: вкл. батерия (кг): 1,2
  • макс. бормашина Ø в дърво (мм): 35
  • макс. бормашина Ø от стомана (мм): 13
  • макс. въртящ момент (Nm): 37
Производител: Milwaukee
Модел: M12 FDD-202X
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12 FDD-202X с безчетков двигател POWERSTATE™ предлага повече сила в по-компактен размер. Интелигентната система REDLINK PLUS™ използва цифровата защита от претоварване на инструмент и батерия. REDLITHIUM™-ION акумулаторен пакет предлага превъзходна конструкция на опаковката, електрониката и производителите без излишък, за да имате повече време за работа и повече работа за живот на опаковката. Индивидуален мониторинг на клетките на акумулатора оптимизиране на времето за работа на инструментите и при това изискване на пакети. 13 мм метален патронник за бърза смяна на битовете и задържане на бита. Електронен свържете с 16 Време за въртящ момент и плюс 1 за пробиване на заключен свързан. Габаритни изгледи остават за зареждане. Ярко LED осветление на работното пространство. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M12 ™.
Окомплектовка: машина, куфар, зарядно устройство и 2 броя батерии.
Техническа характеристика:
  • напрежение (V): 12
  • вид батерия: Li-ion
  • капацитет на батерията (Ah): 2,0 Ah
  • включено зарядно: да
  • макс. въртящ момент (Nm): 37
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Безмаслен мини компресор STANLEY 8215190, 1100 W, аксесоари