Акумулаторен безчетков ударен винтоверт Milwaukee M12FPD-0X, 12 V, 44 Nm
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм
  • Макс. пробиване (зидария): 13 мм
  • Макс. пробиване (дърво): 35 мм
Акумулатореният  винтоверт Milwaukee M12FPD-0X е с проектиран и вграден безчетков двигател POWERSTATE ™, който осигурява повече мощност в по-компактен размер. Ярко LED осветление на работното пространство. 13 мм метален патронник за бърза смяна на битовете и задържане на бита. Електронен съединител с 16 настройки на въртящия момент, плюс 1 за пробиване на съединителя и 1 за чук на заключен съединител. Интелигентната система REDLINK PLUS ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструмента при натоварване.  REDLITHIUM-ION ™ батерията осигурява превъзходна конструкция на опаковката, електроника и без избледняване на производителността, за да осигури повече време за работа и повече работа по време на живота на опаковката. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™. Габаритът показва оставащото зареждане. Индивидуалният мониторинг на клетките на батерията оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дълготрайността на пакета.
Доставя се БЕЗ батерии и зарядно устройство.
Техническа характеристика:
  • Тип батерия: Li-ion
  • Макс. завинтване (винтове за дърво без предварително пробиване): 8 мм
  • Макс. ударна скорост (предавка 1): 0 – 6 750 bpm
  • Макс. ударна скорост (предавка 2): 0 – 25 500 bpm
  • Макс. въртящ момент: 44 Nm
  • Ниво на звукова мощност: 100 dB (A)
  • Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
  • Ниво на звуково налягане: 89 dB (A)
  • Настройки за скорост: 2
  • Вибрация (ударно пробиване в бетон): 15.8 m / s²
  • Вибрационна несигурност (ударно пробиване в бетон): 1,5 m / s²
  • Вибрация (пробиване в метал): 2,0 m / s²
  • Вибрация (завинтване): 0,9 m / s²
  • Напрежение: 12V
Окомплектовка:
  • Машина: Milwaukee  – M12FPD-0X;
  • Куфар за съхранение и пренасяне: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.