Акумулаторен безчетков гайковерт MILWAUKEE M18ONEFHIWF12E-0X, 18V, 1500Nm
Код: 4933478405
Номер в магазина: 223364
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V;
  • Максимален въртящ момент: 1500 Nm;
  • Двигател безчетков: да;
  • Съвместимост с ONE KEY: Да;
  • Bluetooth: Да;
  • Ръкохватка: С гумено покритие;
  • Електронна защита на акумулаторните клетки: Да;
  • Реверс функция: Да.
Акумулаторният ударен гайковерт MILWAUKEE M18ONEFHIWF12E-0X има захранване 18 V и максимален въртящ момент 1500 Nm. Поддържа запазване на настройки зa начална и крайна скорост, въртящ момент и LED осветление. Има възможност да пази до 4 предварителни настройки на режимите. Има функция Drive control за използване на четири различни скорости и въртящи моменти за максимална гъвкавост при различните приложения. Разполага и със системата Redlink plus, предотвратяваща претоварване на машината и батерията.
Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Механични скорости: 4 ;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 900 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1400 min-1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 1900 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 2500 min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 1300 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2100 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 2500 min-1;
  • Удари в минута, IV скорост: 0 – 3200 min-1;
  • Вградено осветление: LED;
  • Съвместимост с ONE KEY: Да;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 3.3 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ъглошлайф DeWALT DCG418N, 54 V, 125 мм, 9000 об./мин
-21%
-16%