Акумулаторен ъглов винтоверт Milwaukee M12BRAID-0
Купи сtbi bank logo
  • Скорост на въздействие: 0 – 3 300 ipm
  • Макс. въртящ момент на закрепване: 68 Nm
  • Макс. въртящ момент: 68 Nm
Производител: Milwaukee
Moдел: M12BRAID-0
Гаранция: 2 години
Доставя се само тяло БЕЗ батерии или зарядно в оригинална опаковка, използван е само веднъж
Компактният шофьор с прав ъгъл е с дължина 287 мм, което го прави идеален за работа в затворени помещения.
Компактна конструкция на главата с диаметър 35,6 мм. На борда габарит на гориво и LED светлина.
Дизайн с много дръжки за множество позиции на ръцете и максимален комфорт.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Техническа характеристика:
  • Тип батерия: Li-ion
  • Макс. въртящ момент: 68 Nm
  • Ниво на звукова мощност: 102,9 dB (A)
  • Несигурност на нивото на звукова мощност [dB [A]] 3 dB (A)
  • Ниво на звуково налягане: 91,9 dB (A)
  • Несигурност на нивото на звуково налягане: 3 dB (A)
  • Вибрация (ударно затягане на крепежни елементи с максимален капацитет на инструмента): 11 m / s²
  • Напрежение: 12V