Зарядно устройство Bosch EXAL18V2-320 1600A02YG5
Код: 1600A02YG5
269.00  / 526.12 лв.
Номер в магазина: 277995
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Заряден ток: 16 A на гнездо
  • Напрежение на зареждане: 18 V
  • Време за зареждане: около 39 минути за 2 x EXPERT EXBA18V-80
  • Охлаждане: Active Air Cooling 3.0
  • Допълнителна функция: FlexTemp Charging
  • Размери: 174 х 358 х 106 mm
  • Тегло: 2 kg
Зарядно устройство Bosch EXAL18V2-320
Зарядното устройство Bosch EXAL18V2-320 е професионално решение за бързо паралелно зареждане на 18 V акумулаторни батерии. Моделът е проектиран за работа с две батерии едновременно, като при съвместими EXPERT EXBA18V-80 може да постигне пълно зареждане за около 39 минути. Конструкцията е ориентирана към висока ефективност, по-малко прекъсвания по време на работа и удобно пренасяне в адаптирана L-BOXX система. Устройството използва технология за паралелно зареждане с по 16 A на гнездо, а Active Air Cooling 3.0 подпомага охлаждането на батериите по време на процеса. Допълнително FlexTemp Charging разширява условията, в които могат да се зареждат съвместимите EXPERT батерии. Това прави модела подходящ избор за професионална употреба, когато се търси висока скорост на зареждане и по-добра организация при транспорт и съхранение. Моделът е предназначен за потребители, които разчитат на бърза подготовка на батериите и по-добра мобилност на работната площадка. Комбинацията от ускорено зареждане, охлаждане и практично съхранение го прави функционално допълнение към професионалната 18 V система на Bosch.
Технически характеристики:
  • Заряден ток: 16 A на гнездо
  • Размери: 174 х 358 х 106 mm
  • Тегло: 2 kg
Окомплектовка:
  • куфар L-BOXX 162
Свързани продукти
Свредло за бетон Makita D-16134, 350 x 14 мм, SDS-Plus
-29%
tbi bank loading
моля изчакайте
Пирони за такер Milwaukee 4932492612, 90 мм, 2200 бр