ВОДОСТРУЙКА BLACK&DECKER BXPW1500E , 1500 W, НАЛЯГАНЕ 120 БАРА
Код: BXPW1500E
В наличност
Номер в магазина: 207517
ВОДОСТРУЙКАТА НА BLACK&DECKER BXPW1500E Е С МОЩНОСТ 1500 W, НАЛЯГАНЕ 120 БАРА,ДЕБИТ 390 Л/ЧАС И ИМА 2 ДЮЗИ
Водоструйкат Black&Decker BXPW1500E е с мощност 1500 W, налягане 120 бара, дебит 390 л/час и има 2 дюзи – ротационна и дюза тип „метла“. Помпата на водоструйката е 3 – аксеална метална помпа.  Маркучът е с дължина от 6 м. Температурата на входящата вода трябва да е максимум 50 градуса измервана по Целзий. Колелата на водоструйката са с диаметър 12 см за по-лесно придвижване. Водоструйката на Black&Decker BXPW1500E има удобна дръжка за по-лесно пренасяне и държач на аксесоарите за удобство при работа. BLACK&DECKER BXPW1500E
Гаранция: 24 месеца
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ъглошлайф Bosch GWS 750 S Professional, Ф125 мм, 750W, 11000 оборота
-17%
tbi bank loading
моля изчакайте
Електрическа бъркалка collomix
Електрическа бъркалка Collomix Xo 6 R HF двускоростна с плавно регулиране 1750W е добавен в количката.