Скоби за такер Dewalt DSTSX19Z, 1.25х19мм, 5000 бр, 18G
Код: DSTSX19Z
9.76  / 19.09 лв.
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Дължина: 19 мм
  • Дебелина: 1.25 мм
  • Ширина: 5.6 мм
  • Ъгъл на наклон:
  • Покритие: поцинковано
  • Разфасовка: 5000 бр
  • За модел: DCN681N
Скоби за такер Dewalt DSTSX19Z
Описание:
Скоби за такер Dewalt DSTSX19Z са предназначени за професионална и хоби употреба, като осигуряват здраво и надеждно закрепване при различни приложения. С дължина 19 мм и ширина 5.6 мм, те са идеални за монтаж в дървени конструкции, шкафове, подови настилки, тапицерии и други подобни дейности. Изработени са от поцинкована стомана, което им придава устойчивост срещу корозия и гарантира дълготрайност. Благодарение на стабилното закрепване скобите осигуряват сигурен монтаж и чиста работа. Предлагат се в практична опаковка от 5000 броя, което ги прави удобни за продължителна употреба.
Технически характеристики:
  • Дължина: 19 мм
  • Дебелина: 1.25 мм
  • Ширина: 5.6 мм
  • Ъгъл на наклон:
  • Покритие: поцинковано
  • За модел: DCN681N
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Брой в опаковка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-23%
Ударен Акумулаторен Винтоверт Makita DTD152Z 18 V, 165 Nm ,...
Перманентни цветни маркери Stanley 0-47-315, 3 бр
-11%