Роботизирана косачка Bosch VISIMOW18V-200 06008E1101
Код: 06008E1101
489.00  / 956.40 лв.
Номер в магазина: 278526
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Захранване: 18.0 V
  • Препоръчителна площ: до 200 m²
  • Сменяема батерия: да
  • Ширина на косене: 18 cm
  • Режеща система: 3 въртящи се ножа
  • Височина на косене: 20 – 60 mm
  • Максимален наклон: 35%
  • Размери: 439 x 348 x 226 mm
  • Тегло: 6.9 kg
Роботизирана косачка Bosch VISIMOW18V-200
Роботизираната косачка Bosch VISIMOW18V-200 е предназначена за поддръжка на тревни площи до 200 m² и работи с 18 V акумулаторна система. Моделът е разработен за бързо пускане в работа без необходимост от периферен кабел, RTK антени или друга инсталационна инфраструктура. Управлението се подпомага от SmartVision система, ултразвукови датчици и сензори за разпознаване на трева и препятствия, което позволява косене в различни зони и нива на двора. Косачката използва режеща система с 3 въртящи се ножа и работна ширина 18 cm. Височината на косене се регулира в диапазон от 20 до 60 mm, което позволява настройка според състоянието на тревата и желания резултат. Уредът е подходящ за работа по случаен модел на косене, а функцията SpotMow насочва машината към отделни зони, които се нуждаят от допълнително обработване. Конструкцията е компактна и удобна за пренасяне и съхранение. Тази версия се доставя без батерия и зарядно, което я прави подходящ избор за потребители, които вече разполагат със съвместима 18 V батерия от системата POWER FOR ALL.
Технически характеристики:
  • Захранване: 18.0 V
  • Сменяема батерия: да
  • Ширина на косене: 18 cm
  • Максимален наклон: 35%
  • Размери: 439 x 348 x 226 mm
  • Тегло: 6.9 kg
Окомплектовка:
  • картонена кутия
  • без батерия и зарядно устройство
Свързани продукти
-23%
Безчетков верижен трион Makita DUC353Z, 36V, 3/8″, 35...
tbi bank loading
моля изчакайте
Електрически нагер Makita JN1601, 550 W, 22 мм