Правоъгълната пробивна бормашина Milwaukee M18CRAD-0X / безчеткова
Купи сtbi bank logo
  • Модел: M18 CRAD-0X
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на патронника: 13mm
  • Макс. пробивна стомана: 8мм
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Изключително дълъг срок на експлоатация до 150 дупки с 22 мм шнек в дърво 50 x 100 mm
До 10% по-леки и по-малки от водещите инструменти за конкурентоспособност AC. Има LED осветление.
Гъвкава система от батерии: работи с всички Milwaukee M18 батерии
СПЕЦИФИКАЦИЯ
Модел: M18 CRAD-0X
Тип батерия: Li-ion
Капацитет на патронника: 13mm
Макс. пробивна стомана: 8мм
Макс. пробиване на дърво със шнек: 26mm
Макс. пробиване на дърво с отвор за отваряне: 102mm
Макс. пробиване на дърво със самозасмукващ бит: 51mm
Макс. въртящ момент: 25Nm
Без скорост на натоварване: 0 – 1200rpm
Измервано ниво на звукова мощност: 92,6 dB (A)
Ниво на измерената степен на звукова мощност: 3dB (A)
Ниво на звуково налягане: 81.6dB (A)
Вибрационно пробиване в метал: <2.5m | s_
Вибрационно пробиване в метална несигурност: 1.5 м | s_
Напрежение: 18V