Перфоратор Milwaukee M12H-202C, SDS+ 2-режима Hammer Driil 1.0j
Код: 4933431340
387.58  / 758.04 лв.
Изчерпан
  • L-образна, 2-режима ударна бормашина за ударно и ротационно пробиване за максимална гъвкавост
  • Ниски вибрация при 6,7 m/s²
  • Оптимизирано ударно пробиване до 4 – 8 мм (макс. 13 мм)
  • Гъвкава система за работа с всички батерии MILWAUKEE® M12™
Характеристика:
  • Напрежение: 12V
  • Тип захват: SDS-Plus
  • Максимално пробиване в бетон: 13 мм.
  • Максимално пробиване в стомана: 8 мм.
  • Максимално пробиване в дърво: 10 мм.