Отвертка SL Bosch 1600A01TF9, 255 мм
Код: 1600A01TF9
Номер в магазина: 247510
Технически характеристики:
  • Диаметър: 4,5 мм
  • Дължина: 255 мм
  • Ширина: 6 мм
  • Височина: 25 мм
  • Профил: SL
  • Ширина на върха: 4,5 мм
  • Дбелина на върха: 1 мм
  • Дължина на опашката: 100 мм
  • Диаметър на ръкохватката: 33 мм
  • Тегло: 0,12 кг
Отвертка SL Bosch 1600A01TF9
Описание:
Отвертка SL Bosch 1600A01TF9 е изработена от висококачествена хром-ванадиева стомана, гарантираща дълъг експлоатационен живот без корозия. Меката ергономична ръкохватка позволява пълен контрол при маневриране с различни инструменти. Тя е със SL профил и е с дължина от 255 мм, разполага с крайна стоманена капачка, устойчива на удари.
Технически характеристики:
  • Диаметър: 4,5 мм
  • Дължина: 255 мм
  • Ширина: 6 мм
  • Височина: 25 мм
  • Профил: SL
  • Ширина на върха: 4,5 мм
  • Дбелина на върха: 1 мм
  • Дължина на опашката: 100 мм
  • Тегло: 0,12 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Клещи за рязане на кабел Milwaukee 4932464562 / 160 мм