Маслен компресор STANLEY B480/10/200T, 3 kW, 200 Л
Код: B480/10/200T
873.80  / 1,709.00 лв.
Номер в магазина: 244333
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Вместимост на съда: 200 литра
  • Дебит на входа: 480 л/мин
  • Мощност на компресора:  3000 W/ 4к.с.
  • Максимално налягане: 10 Bara
  • Брой цилиндри: 2
  • Захранване: 400 V
  • Тегло 116  кг.
Въздушен компресор STANLEY B480/10/200T
Описание:
Маслен компресор STANLEY B480/10/200T е с мощност от 3 kW и разполага с обем на съда от 200 литра. С дебит от 480 литра в минута и налягане от 10 бара, този компресор е подходящ за различни приложения. Чугунените цилиндри удължават експлоатационния период и осигуряват надеждна работа. За по-голямо удобство при транспортирането, компресорът е оборудван с дълга дръжка, големи задни колела и по-малки предни колела. Вграденият панел за управление предоставя лесен контрол и регулиране на работните параметри. Електрическият компресор се задвижва чрез ремък, осигурявайки надеждна работа и висока производителност. Идеален за професионални и индустриални приложения.
Технически характеристики:
  • Дебит на входа: 480 л/мин
  • Максимално налягане: 10 Bara
  • Брой цилиндри: 2
  • Захранване: 400 V
  • Тегло 116  кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Максимално Налягане (bar)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-27%
Акумулаторен компресор безмаслен Makita MP100DZ, 8.3 bar, 12...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен въздушен компресор Bosch EasyPump, 3.6 V, 10 bar, 0603947000