Комплект акумулаторни градински машини Milwaukee M18FPP2OPL4-551
Купи сtbi bank logo
1. Акумулаторен храсторез Milwaukee M18CHT-0, безчетков, 3400rpm, 18V
Предимства:
  • 600 мм острие отрязва повече материал за един път, увеличавайки обхвата и производителността;
  • Срязва до 30% по-бързо спрямо безжичен конкурент;
  • Работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V;