Гвоздеи за такер тип SN21 2.8 мм, 50 мм, 2200 бр. DeWALT DNPT28R50R
Код: DNPT28R50R
71.58  / 140.00 лв.
В наличност
Номер в магазина: 213632
Тип на гвоздея: SN21
Модел: DNPT28R50R
Марка: DeWALT
За модел: DCN690, DCN691, DCN692, DCN 695
Дължина, мм: 50 мм
Дебелина, мм: 2.80 мм
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна Батерия DeWALT DCB547X2, 54/18 V, 9 Ah
-17%