Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R50Z, 2.8 мм, 50 мм, 2200 бр., DCN692
Код: DNPT28R50Z
Номер в магазина: 246835
Технически характеристики:
  • За модел: DCN692
  • Дължина, мм: 50 мм
  • Дебелина, мм: 2.80 мм
  • Разфасовка (бр.): 2200 бр.
Пирони за такер DeWALT DNPT28R50Z
Описание:
Технически характеристики:
  • За модел: DCN692
  • Дължина, мм: 50 мм
  • Дебелина, мм: 2.80 мм
Все още няма отзиви.