Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R50Z, 2.8 мм, 50 мм, 2200 бр., DCN692
Код: DNPT28R50Z
Номер в магазина: 246835
Технически характеристики:
  • За модел: DCN692
  • Дължина, мм: 50 мм
  • Дебелина, мм: 2.80 мм
  • Разфасовка (бр.): 2200 бр.
Пирони за такер DeWALT DNPT28R50Z
Описание:
Технически характеристики:
  • За модел: DCN692
  • Дължина, мм: 50 мм
  • Дебелина, мм: 2.80 мм
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Гвоздеи за такер за бетон DeWALT DCN8903038 ф 3x38 мм, 1005 бр., Extra Hard
-7%
Гвоздеи за такер за бетон DeWALT DCN8903038 ф 3×38 мм,...
Магнитен държач makita b-52934
-27%
Магнитен държач Makita B-52934 за накрайници и битове 1/4...
tbi bank loading
моля изчакайте
Магнитен държач Makita B-52934 за накрайници и битове 1/4", 120 мм е добавен в количката.