Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R50Z, 2.8 мм, 50 мм, 2200 бр., DCN692
Код: DNPT28R50Z
Номер в магазина: 246835
Технически характеристики:
  • За модел: DCN692
  • Дължина, мм: 50 мм
  • Дебелина, мм: 2.80 мм
  • Разфасовка (бр.): 2200 бр.
Пирони за такер DeWALT DNPT28R50Z
Описание:
Технически характеристики:
  • За модел: DCN692
  • Дължина, мм: 50 мм
  • Дебелина, мм: 2.80 мм
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Глава за оголване на кабели Milwaukee 4932499282, 47-54 мм, за M18FCST
-5%
Глава за оголване на кабели Milwaukee 4932499282, 47-54 мм,...
Нож за прободен трион за дърво и метал Milwaukee 4932479088, 35 бр
-10%
-8%
Нож за сваляне на боя Stanley 0-28-500 , 40 x 95 мм, метален