Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R90Z, 3.1×90мм, 2200 бр.
Код: DNPT31R90Z
73.39  / 143.54 лв.
Номер в магазина: 271642
Технически характеристики:
  • Дължина: 90 мм
  • Диаметър: 3,1 мм
  • Материал: Стомана с маркировка
  • Наклон: 33°
  • Профил: Пръстен
Пирони за такер DeWALT DNPT31R90Z
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R90Z са създадени за висока производителност и надеждност. С размери 3,1 x 90 мм и подрязани глави, те гарантират сигурно сцепление при всяка употреба. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5, тези пирони отговарят на строгите изисквания за индустриално качество и съответствие. Доставят се в удобна опаковка от 2200 броя, осигурявайки достатъчно количество за обемни проекти и професионални приложения.
Технически характеристики:
  • Дължина: 90 мм
  • Диаметър: 3,1 мм
  • Наклон: 33°
  • Профил: Пръстен
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Брой в опаковка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-58%
Батерия Milwaukee M18B4 / 18 V 4.0 Ah Li-ion
Свредло за стъкло и керамика BOSCH CYL-9 SoftCeramic 5x70мм
-27%
Свредло за стъкло и керамика BOSCH CYL-9 SoftCeramic 5×...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторна батерия DeWALT DCB189 18V / 4Ah XR
Акумулаторна батерия DeWALT DCB189 18V, 4Ah, Li-Ion XR е добавен в количката.