Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R75G12Z, тип SN34, 2.8×75мм, 2200 бр.
Код: DNPT28R75G12Z
91.01  / 178.00 лв.
Номер в магазина: 231582
Технически характеристики:
  • Марка: Dewalt;
  • Модел: DNPT28R75G12Z;
  • Материал на гвоздеите: поцинковани;
  • Диаметър: 2,8 мм;
  • Обща дължина: 75 мм;
  • Тип: SN34;
  • Употреба: подходящи за такер DeWALT DCN692;
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R75G12Z
Гвоздеите Dewalt DNPT28R75G12Z са с размери 2.8 мм х 75 мм поцинковани, подходящи за вътрешна и външна употреба, част от гамата стоманени пирони. Тествани за работа с акумулаторен такер DeWalt DCN692. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5 и покриващи класове на обслужване 1, 2 и 3. Доставят се в картонена кутия, състояща се от 2200 броя.
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Диск за метал Bosch 2608601238, A 30 T BF, 355 мм