Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63SZ, 2.8×63мм, 1200 бр
Код: DNPT28R63SZ
139.31  / 272.47 лв.
Номер в магазина: 271696
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Дължина: 63 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Наклон: 33°
  • Профил: пръстен
  • Материал: неръждаема стомана
Пирони за такер DeWALT DNPT28R63SZ
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63SZ са създадени за висока производителност и надеждност. С размери 2.8 x 63 мм и подрязани глави, те гарантират сигурно сцепление при всяка употреба. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5, тези пирони отговарят на строгите изисквания за индустриално качество и съответствие. Доставят се в удобна опаковка от 1200 броя, осигурявайки достатъчно количество за обемни проекти и професионални приложения.
Технически характеристики:
  • Дължина: 63 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Наклон: 33°
  • Профил: пръстен
  • Материал: неръждаема стомана
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Брой в опаковка
dalzhina
63 мм
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Верига за резачка HUSQVARNA 585404252, 35 см, 3/8", 1.3 мм
-14%
Верига за резачка HUSQVARNA 585404252, 35 см, 3/8″, 1....
Удължител за свредло BOSCH Selfcut Speed 1/4", 152мм
-13%
Дърводелска стоманена линия Sola LSB1000, 1000 мм
-5%
Водеща шина за циркуляр DEWALT DWS5022 / 1500мм
-13%
tbi bank loading
моля изчакайте