Електрически ъглошлайф Sealey SG115EHV, 750W, Ø115мм НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: SG115EHV
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Размер на диска: Ø115 мм
  • Мощност на двигателя: 750W
  • Размер на шпиндела: M14 x 2 мм
  • Нетно тегло: 1,7 кг
Ъглошлайф Sealey SG115EHV
Описание:
Електрически ъглошлайф Sealey SG115EHV е мощен и надежден инструмент, предназначен за гладко шлайфане и рязане на разнообразни материали. С 750 W мотор, този ъглошлайф осигурява висока производителност и ефективност при работа с най-твърдите материали. За удобство при работа, Sealey SG115EHV е оборудван с тежка алуминиева зъбна предавка и блокировка на шпиндела, което позволява бърза и лесна смяна на дисковете. Композитно тяло на инструмента е проектирано за намаляване на вибрациите и осигурява удобен захват с гумено покритие за допълнителен комфорт по време на работа. Страничната ръкохватка гарантира пълен контрол над инструмента. Sealey SG115EHV осигурява и допълнителна безопасност с вграден светодиоден индикатор и регулируем предпазител на колелото, които помагат за предотвратяване на неочаквани инциденти и осигуряват безопасност по време на работа.
Технически характеристики:
  • Размер на диска: Ø115 мм
  • Мощност на двигателя: 750W
  • Нетно тегло: 1,7 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Диаметър на диска (мм)
Марка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ъглошлайф Makita GA5091X01, 1900 W, 125 мм
-24%