Дамско яке с подгрев Milwaukee M12HPJLBL2-0, 12 V, M
Код: 4932480086
Номер в магазина: 246269
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение:12V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Материал: полиестер
  • Размери: M
  • Цвят: черно
  • Размери: 515 x 320 x 100 мм
Яке с подгрев Milwaukee M12 HPJLBL2-0
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение:12V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Материал: полиестер
  • Размери: M
  • Цвят: черно
  • Размери: 515 x 320 x 100 мм
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Работна тениска Мilwaukee 4932493064, М, L, XL, WW SS
-30%
Купи This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Колан с държач и закопчалка Makita E-05337, 1550x50мм
-25%
Колан с държач и закопчалка Makita E-05337, 1550×50мм
tbi bank loading
моля изчакайте