Чанта за инструменти Bosch 1600A0265T, GWT 4, 5 кг
Код: 1600A0265T
Номер в магазина: 247574
Технически характеристики:
  • Цвят: черен/син
  • Материал: полиестер 1000D
  • Вместимост: 5кг
  • Размери: 150 x 210 x 250 мм
  • Тегло: 0,9 кг
Чанта за инструменти Bosch GWT 4
Описание:
Технически характеристики:
  • Цвят: черен/син
  • Материал: полиестер 1000D
  • Вместимост: 5кг
  • Размери: 150 x 210 x 250 мм
  • Тегло: 0,9 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Мини нивелир Sola R100, зелен, дисплей, 1622142
-10%
Мини нивелир Sola R100, зелен, дисплей, 01622142
tbi bank loading
моля изчакайте
Нивелир алуминиев STANLEY 1-43-524 600 мм, 0.50 мм/м