Бормашина Milwaukee B2E16RLD / 4933380482
  • Мощност (W): 900
Производител: Milwaukee
Moдел: B2E16RLD
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Мощен 900 W мотор.
Голям въртящ момент и по-ниска скорост за трудни приложения.
Избор на променлива скорост
Метална скоростна кутия за изключителна издръжливост.
16 мм патронник с метален ключ.
4 м кабел.
Техническа характеристика:
Капацитет на патронника (mm): 16
Макс. пробивна дървесина (мм): 40
Макс. статичен спирачен въртящ момент (Nm): 88
Мощност (W): 900
Прием на инструмент: M18 x 2.5
Тегло (кг): 4.2
Ниво на звукова мощност (dB (A)): 97
Несигурност на нивото на звукова мощност (dB (A)): 3
Ниво на звуково налягане (dB (A)): 86
Вибрационно пробиване в метал [m | s²]: 2.6
Вибрационно пробиване в метална несигурност [m | s²]: 1.5
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Функции
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
DeWALT DWE4207K, 1000 W, Ъглошлайф ф 125 мм
-19%