Безчетков ударен винтоверт 1/4 Milwaukee M18FID2-502X
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на батерията: 5,0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
  • Доставено зарядно: 59 мин
Производител: Milwaukee
Moдел: M18FID2-502X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2 x 5.0Ah литиево-йонни батерии, бързо зарядно устройство и куфар.
Milwaukee® е проектиран и вграден безчетков двигател POWERSTATE ™ за силно приложение под товар. По-висока енергийна ефективност при натоварване – изключителен въртящ момент от 226 Nm. Изключителен компактен дизайн – обща дължина само 117 мм за достъп до тесни пространства.
Техническа характеристика:
Режим 1: 119 Nm / 0 – 1900 об / мин / 0 – 1200 ipm
Режим 2: 176 Nm / 0 – 2800 об / мин / 0 -3,400 ipm
Режим 3: 226 Nm / 0 – 3 600 об / мин / 0, 4,300 ipm
Режим 4: Самонарязване / по-бързо време за монтаж чрез намаляване на събличане на крепежни елементи.
Капацитет на батерията: 5,0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Доставено зарядно: 59 мин
Скорост на въздействие: 0 – 1200/0 – 3,400 / 0 – 4,300 / – ipm
Макс. диаметър (болт / гайка): M16
Макс. въртящ момент на закрепване: 226 Nm
Макс. въртящ момент: 119/176/226/226 Nm
Ниво на звукова мощност: 107.8 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 96,8 dB (A)
Прием на инструмент: 1/4 „шестнадесетичен
Вибрация (ударно затягане на крепежни елементи с максимален капацитет на инструмента): 18.6 m / s²
Напрежение: 18 V
Тегло (с батерия): 1,7 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP20VIWKIT, 20V, 230Nm, 1/2"
-14%