Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18BLCS66-502X, 190мм, 18 V, 4933464590
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5.0Ah
  • Диаметър на острието: 190 мм
  • Размер на отвора: 30 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (45 °): 48 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (90 °): 66 мм
Акумулаторен циркулярен трион Milwaukee M18 BLCS66-502X
Описание:
Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18BLCS66-502X с 190 мм острие предоставя изключителни възможности за рязане. Със своите 66 мм дълбочина на рязане, този трион може да прорязва три 19 мм OSB плоскости, което го прави изключително мощен инструмент. Предлага електронна защита от претоварване REDLINK™ и гарантира, че и инструментът и батерията работят с максимална ефективност и издръжливост. Батерийният пакет REDLITHIUM™ осигурява продължителна работа, а индивидуалният мониторинг на батерийните клетки гарантира дълъг експлоатационен живот. Металната кука позволява удобно окачване на инструмента на греди. С вградената LED светлина, вие можете лесно да осветите работното пространство за по-добра видимост. С вакуумен адаптер, който пасва към всички прахоуловители на MILWAUKEE®. Гъвкавата система от батерии позволява използването му с всички батерии от серия M18™ на MILWAUKEE®.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на острието: 190 мм
  • Размер на отвора: 30 мм
  • Ниво на звукова мощност: 94.2 dB (A)
  • Несигурност на нивото на звуковата мощност: 3 dB (A)
  • Ниво на звуково налягане: 83.2 dB (A)
  • Вибрация (рязане на дърво): 2,0 m /s²
  • Вибрационна несигурност (рязане на дървесина): 1,5 m /s²
  • Тегло (с батерия): 4.30 кг
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 18V, 5.0Ah  (M18 B5)
  • 1 х Зарядно устройство  (M12-18 FC)
  • 1 х Циркулярен диск
  • 1 х Страничен водач
  • 1 х Пластмасов куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4.3 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Тип циркуляр
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.