Акумулаторен ръчен циркуляр за дърво Milwaukee M18FCSG66-0 / ф190мм
Код: 4933472163
Номер в магазина: 233967
Купи сtbi bank logo
  • Размери на диска: 190 x 30 мм
  •  Зъбци на острието: 24
  • Дебелина на острието: 1,6 mm
  • Размер на отвора: 30 mm
Ръчен циркуляр Milwaukee M18FCSG66-0
Описание:
Акумулаторен ръчен циркуляр за дърво Milwaukee M18FCSG66-0 е с безчетков POWERSTATE ™ мотор от следващо поколение: това е най-мощният мотор на Milwaukee®, използващ магнити от по-висок клас и 175% повече мед в сравнение с предишни двигатели.Магнезиевата обувка намалява теглото и увеличава издръжливостта. Вградена LED светлина за осветяване на работното пространство. Капацитет на скосяване 56 °. Следващото поколение разузнавателна система REDLINK PLUS ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструмента при натоварване. Диаметъра на диска е 190мм, а максималната дълбочина на рязане при 90° е 66 мм, а при 45° е 48 мм.  С възможност за рязане на 750 парчета 90 mm x 45 mm борови шпилки с едно зареждане на батерията от 12,0 Ah. Гъвкава система от батерии: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18™.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Максимална дълбочина на рязане при 90°: 66 мм
  • Дълбочина на рязане при 45°: 48 мм
  • Възможност за рязане под ъгъл: до 56°
  •  Зъбци на острието: 24
  • Дебелина на острието: 1,6 mm
  • Размер на отвора: 30 mm
  • Ниво на звукова мощност : 104,5 dB(A)
  • Тегло: 5.6 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6 кг
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.