Акумулаторно зарядно Bosch GAL18V-40, 1600A019RJ, 14.4 – 18 V
Код: 1600A019RJ
В наличност
Номер в магазина: 257954
Технически характеристики:
  • Зарядно напрежение на акумулаторната батерия: 14,4 – 18 V
  • Заряден ток: 4 A
  • Напрежение на акумулаторна батерия: 18,0 V
  • Тегло: 0,55 кг
Зарядно устройство Bosch 1600A019RJ
Описание:
Акумулаторно зарядно Bosch GAL18V-40 на BOSCH се характеризира с бърза скорост на зареждане за всички 14.4 – 18 V акумулаторни батерии и дава възможност за зареждане на 18 V 2,0 Ah акумулаторни батерии от 0 до 80 % за 36 min. Модерна и компактна конструкция. Гарантира 100 % съвместимост с всички 18 V акумулаторни батерии Bosch Professional.
Технически характеристики:
  • Заряден ток: 4 A
  • Време на зареждане при капацитет на батерията 2,0 Ah (80%/100%): 24/35 min
  • Продължителност на зареждане при капацитет на батерията 3,0 Ah (80%/100%): 36/50 min
  • Време на зареждане при капацитет на батерията 4,0 Ah (80%/100%): 48/65 min
  • Време на зареждане при капацитет на батерията 5,0 Ah (80%/100%): 60/70 min
  • Време на зареждане при капацитет на батерията 6,0 Ah (80%/100%): 72/95 min
  • Време на зареждане ProCORE18V 4.0Ah (80%/100%): 48/65 min
  • Време на зареждане ProCORE18V 8.0Ah (80%/100%): 113/124 min
  • Време на зареждане ProCORE18V 12.0Ah (80%/100%): 162/172 min
  • Тегло: 0,55 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Зарядно устройство Makita DC18WA, 14.4 - 18 V
-10%
Двойно зарядно устройство Milwaukee M18 DFC, 18 V, 4932472073
-33%
Двойно зарядно устройство Milwaukee M18 DFC, 18 V, 493247207...
tbi bank loading
моля изчакайте