Акумулаторна водна помпа Milwaukee M18BLSWP-0, 18 V, 5670 л/ч, 4933498559
Код: 4933498559
Номер в магазина: 274179
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Напор: 5.1 м
  • Макс. температура на водата: 60 ℃
  • Диаметър на връзката: 1¼″ (32 мм) вътрешна резба
  • Клас на защита: IPX4
  • Тегло: 5.5 кг
Водна помпа Milwaukee M18 BLSWP-0
Описание:
Акумулаторна водна помпа Milwaukee M18BLSWP-0 работи с напрежение 18 V и осигурява дебит 5670 л/ч при максимален напор 5.1 м. Подходяща е за изпомпване на чиста и мръсна вода, като разполага с уникалната филтърна система HYDROPASS, която предотвратява блокиране на входа и позволява работа дори при наличие на замърсявания. Може да бъде потапяна до 107 см, което я прави идеална за изпразване на големи локви, дъждовни канали, варели за дъждовна вода и други подобни приложения. Помпата е с връзка 1¼″ (32 мм) и включва два адаптера: за преобразуване на женска към мъжка резба 1¼″ и Y-образен адаптер за свързване на два градински маркуча ¾″ едновременно. Съвместима е с всички батерии от системата MILWAUKEE M18.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Напор: 5.1 м
  • Клас на защита: IPX4
  • Тегло: 5.5 кг
Окомплектовка:
  • 1 х Y-адаптер за два ¾″ BSPT
  • 1 х Адаптер за един 1¼″ BSPT
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Батерии в комплекта
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна въздуходувка MAKITA Li-Ion LTX 18V
-33%