Акумулаторен такер за дърво Milwaukee M18FFN-502C, 50-90мм, безчетков
  • С удобна LED работна светлина.
Такер за дърво Milwaukee M18FFN-502C
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Капацитет на батерията: 5.0 Ah;
  • Капацитет на пироните: 57 бр.
  • Диаметър на пирона: 2.9 – 3.32 мм;
  • Дължина на пирона: 50 – 90 мм;
  • Тегло: 5,1  кг.
Комплектът включва:
  • 1 х Машина: Milwaukee M18 FFN-0C ;
  • 2 x M18 B5 Акумулаторни батерии
  • 1 х M12-18 FC Зарядно устройство
  • 1 х Куфар за съхранение и пренасяне: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5.1 кг
Батерии в комплекта
Марка
Мощност акумулатор (V)
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18BLHX-0X / 2.3 J / SDS+ / Solo
-9%
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18BLHX-0X / 2.3 J / SDS+...
Акумулаторен ударен гайковерт Makita DTW701Z, 18V, 700Nm
-33%
Акумулаторен ударен безчетков гайковерт Makita DTW701Z, 18V,...
Перфоратор акумулаторен Bosch GBH 180-LI
-21%