Акумулаторна раница за пръскачка Milwaukee M18BPFPH-0, 18 V, 8.27 bar, 4933464961
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Максимално налягане: 8.27 bar (120 PSI)
  • Обем на резервоара за разтвор: 15 l
  • Материал: пластмаса
  • Тегло: 5 kg (с батерия M18 B4)
Раница за пръскачка Milwaukee M18 BPFPH-0
Описание:
Акумулаторна раница за пръскачка Milwaukee M18BPFPH-0 е част от иновативната система SWITCH TANK™, предлагаща първото в индустрията решение с сменяем резервоар и задвижване без ръчно помпане. Конструкцията ѝ е проектирана така, че захранващият модул и резервоарът да са отделени, което не само улеснява поддръжката, но и значително удължава експлоатационния живот на уреда. Благодарение на максималното налягане до 120 PSI (8.27 бара) и вградения регулатор, потребителят има пълен контрол върху силата на пръскане, в зависимост от конкретните приложения. Възможността за смяна на резервоарите позволява безопасна работа с различни химикали, без опасност от кръстосано замърсяване. С една батерия M18 REDLITHIUM™ 4.0 Ah, пръскачката може да работи до 2 часа или над 12 пълни резервоара, което я прави подходяща за интензивна работа в градинарството, озеленяването, строителството и дезинфекцията. Съвместима е с всички резервоари от системата SWITCH TANK™, включително M18 BPFP-WST и M18 BPFP-CST, както и с всички M18 батерии на MILWAUKEE.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Материал: пластмаса
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5 кг
Марка
Напрежение
Капацитет на резервоара
Максимално Налягане (bar)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-19%
Телескопичен акумулаторен храсторез Bosch UniversalHedgePole...
tbi bank loading
моля изчакайте
Бензинов верижен трион Husqvarna 455 Rancher 2600 W, 45 см