Акумулаторна полирмашина Milwaukee M12BPS-421X / 4933447799
Код: 4933447799
441.58  / 863.66 лв.
Изчерпан
  • Капацитет на батерията: 2.0 / 4.0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
Производител: Milwaukee
Moдел: M12BPS-421X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Избор на променлива 2 скорости (0-2800 / 0-8300 RPM) както за полиране, така и за шлифоване.
Голям капацитет от 76 мм полираща гъба и 50 мм шлифовъчна подложка за бързо приключване на работата.
Компактен дизайн със само 130 мм позволява достъп до твърди зони. Подвижна дръжка от 2 позиции.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Техническа характеристика:
Диаметър на диска (полиране): 76 мм
Диаметър на диска (шлифоване): 51 мм
Брой на доставените батерии: 2
Вибрация (полиране): 2,95 m / s²
Вибрационна несигурност (полиране): 1,83 m / s²
Вибрация (шлифоване): 2.3 m / s²
Вибрационна несигурност (шлифоване): 1,5 m / s²
Напрежение: 12V
Ниво на звукова мощност: 79.2 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 68,2 dB (A)
Размер на шпиндела: M9 x 0.75
Тип батерия: Li-ion
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна прахосмукачка BOSCH GAS 18V-10 L SOLO
-22%
Електрическа фреза Makita 3712, 530W
-29%
tbi bank loading
моля изчакайте