Акумулаторна ножица за ламарина Milwaukee M18BMS12-0, 18V
Купи сtbi bank logo
• Напрежение: 18 V
• Тип батерия: Li-Ion
• Обороти на празен ход: 2500 rpm
Акумулаторна ножица за ламарина Milwaukee M18BMS12-0 18V е с въртяща се на 3 градуса глава с 12 позиции на заключване. Redlink plus-интелигентна система предотвратяваща претоварване на машината и батерията. Дава допълнителна мощност на машината при големи натоварвания.
Доставя се без батерия и зарядно!
Техническа характеристика:
Напрежение: 18 V
Тип батерия: Li-Ion
Максимален диаметър на рязане:
• Стомана: 1.2 mm
• Алуминий: 2.0 mm
• Минимален радиус: 180 mm
Размери и тегло:
• Дължина: – 15.94  cm
• Ширина: – 2.95 cm
• Височина: – 7.52 cm
• Тегло: 1,4 kg
• Тегло (с батерия): 2.3 kg
Все още няма отзиви.