Акумулаторна лампа Milwaukee M18HOAL-0, 18V, 240V
Купи сtbi bank logo
  • Съвместимост с продуктовата гама MILWAUKEE® M18™ ;
  • LED източник на светлина ;
  • Лесна за носене в една ръка с вградени дръжки.
  • Време на работа до 12 часа с батерия M18 ™ REDLITHIUM™ с капацитет 5,0 Ah;
  • Универсален AC/DC: Захранва се от батерии или електрическа мрежа MILWAUKEE® M18 ™;
  • Лесна за носене в една ръка с вградени дръжки;
  • Индикатор за изтощена батерия, лампичката мига, когато батерията е изтощена;
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на батерията: Li-Ion;
  • Максимална светлинна мощност: Висока / Средна / Ниска : 4000/2000/1200 lm;
  • Максимално време на работа с батерия M18B512 часа;
  • Тегло: 3 кг.
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Саблен трион Milwaukee M18FSX-0C, 18 V, 4933464724
-21%
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18 BLPDRC-0X, 18 V, 60.5 Nm, 4933492821