Саблен трион Milwaukee M18FSX-0C, 18 V, 4933464724
Код: 4933464724
Номер в магазина: 213133
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Дължина на хода: 32 мм
  • Макс. дълбочина на рязане в алуминий: 25 мм
  • Макс. дълбочина на рязане в метална тръба: 150 мм
  • Макс. дълбочина на рязане в мека дървесина: 300 мм
  • Макс. дълбочина на рязане в стомана: 20 мм
  • Тегло с батерия: 4.70 кг
Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18FSX-0C
Описание:
Саблен трион Milwaukee M18FSX-0C работи с 18 V напрежение и предлага ход с дължина 32 мм, което осигурява отлична производителност при различни задачи. Инструментът се доставя без батерии и зарядно устройство, но с едно зареждане на батерия 12.0 Ah може да направи до 150 разреза в бор с размери 290 мм x 45 мм. Моделът е снабден с мощен безчетков мотор POWERSTATE, който гарантира висока ефективност и издръжливост, дори при тежки условия на работа. Сабленият трион предлага 5 настройки за променлива скорост до 3000 об/мин, което позволява оптимално регулиране спрямо обработвания материал. Системата FIXTEC позволява бърза и лесна смяна на острието без нужда от инструменти. За по-голямо удобство при съхранение и пренос трионът е оборудван с устойчива метална кука. Вградената LED светлина осигурява добра видимост на работната зона.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Дължина на хода: 32 мм
  • Тегло с батерия: 4.70 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Допълнителни функции
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.