Акумулаторна бормашина Milwaukee M18 BLHACD26-0, 18 V, 2.6 J, 4933492483
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Енергия на удара: 2.6 J
  • Макс. пробиване на дърво: 28 мм
  • Макс. пробиване на бетон: 26 мм
  • Макс. пробиване на стомана: 13 мм
  • Захват: SDS-Plus
  • Тегло с батерия: 3.1 кг
Акумулаторна бормашина Milwaukee 4933492483
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Енергия на удара: 2.6 J
  • Захват: SDS-Plus
  • Тегло с батерия: 3.1 кг
Окомплектовка:
  • 1 х Странична дръжка
  • 1 х Дълбочинен ограничител
Екипът на Toolsbox.bg
Допълнителни функции
Марка
Напрежение
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен такер Makita DFN350Z, 18 V, 18GA