Акумулаторна батерия Bosch EXPERT EXBA18V-150 1600A036ZM
Код: 1600A036ZM
329.00  / 643.47 лв.
Номер в магазина: 277929
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18.0 V
  • Капацитет: 15 Ah
  • Размери на батерията: 80 x 121 x 96 mm
  • Индикатор: 5-LED за заряд
  • Мощност 2400 W
  • Температурен диапазон на зареждане: от -10°C до +55°C
  • Време за пълно зареждане: около 60 минути
  • Размери на акумулаторната батерия (Ш x Д x В): 80 x 121 x 73 mm
  • Тегло 1.5 kg
Акумулаторна батерия Bosch EXPERT EXBA18V-150
Акумулаторната батерия Bosch EXPERT EXBA18V-150 е 18 V захранващ модул, разработен за продължителна работа при натоварени професионални приложения. Моделът е с капацитет 15 Ah и е проектиран с високоефективни клетки, които осигуряват голям енергиен резерв и висока моментна мощност. Конструкцията е подсилена, а системата COOLPACK 2.0 подпомага по-доброто отвеждане на топлината и допринася за по-дълъг експлоатационен живот. Батерията разполага с 5-степенен LED индикатор, който показва нивото на заряда, оставащия капацитет и риск от дефект. Съвместима е с Bosch Professional 18V System и с платформата AMPShare. При използване със зарядни устройства EXAL18V2-320 или EXAL18V-160 поддържа разширен температурен диапазон на зареждане от -10°C до +55°C за температурата на батерията, а пълното зареждане може да бъде постигнато за около 60 минути.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18.0 V
  • Капацитет: 15 Ah
  • Индикатор: 5-LED за заряд
  • Мощност 2400 W
  • Тегло 1.5 kg
Окомплектовка:
  • картонена кутия
Свързани продукти
Патронник за винтоверт Bosch 2607000982, SDS-plus 1.5-13мм
-2%
Свредло DeWALT DT8919, 6.5х310 мм
-16%