Акумулаторна батерия Bosch EXPERT 2 x EXBA18V-40 1600A03738
Код: 1600A03738
199.00  / 389.21 лв.
Номер в магазина: 277931
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Максимална мощност: до 2000 W
  • Капацитет на всяка батерия: 4,0 Ah
  • 5-степенен LED индикатор за състоянието на заряда
Акумулаторна батерия Bosch EXPERT 2 x EXBA18V-40
Акумулаторната батерия Bosch EXPERT 2 x EXBA18V-40 е комплект от две 18 V батерии, разработени за професионални приложения с високо натоварване. Моделът е предназначен да осигурява много висока изходна мощност в компактна форма, като използва съвременна клетъчна технология без контактни пластини за по-ниско вътрешно съпротивление и по-добра енергийна ефективност. Конструкцията е подсилена, а системата COOLPACK 2.0 подпомага по-доброто отвеждане на топлината и допринася за по-дълъг експлоатационен ресурс. Този комплект е подходящ за майстори и професионалисти, които използват 18-волтови машини Bosch Professional при по-взискателни задачи. Батериите са съвместими с всички инструменти от професионалната 18 V система на Bosch, както и с платформата AMPShare, което улеснява използването им в различни работни среди. Наличният LED индикатор дава ясна информация за оставащия заряд и подпомага по-доброто планиране на работния процес.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Охлаждане и термичен контрол чрез COOLPACK 2.0
  • Съвместимост с Bosch Professional 18 V System
  • Съвместимост с AMPShare
Окомплектовка:
  • 2 акумулаторни батерии Bosch EXPERT EXBA18V-40
  • картонена кутия
Свързани продукти
Комплект батерии и зарядно устройство Makita 198091-4, 18 V, 6.0 Ah
-30%
Комплект батерии и зарядно устройство Makita 198091-4, 18 V,...
tbi bank loading
моля изчакайте
Боркорона за метал Milwaukee 49560719, 48 мм