Акумулаторен верижен трион – резачка Milwaukee M18FTHCHS30-802, 30 см, 4933479587
Код: 4933479587
Номер в магазина: 264748
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Капацитет на батерията: 8.0 Ah
  • Дължина на веригата: 30 см;
  • Дебелина на веригата: 1,1 мм
  • Стъпка на веригата: 8,3;
  • Скорост на веригата: 15 м/сек.;
  • Обем на масления резервоар: 0,2 л;
  • Тегло: 4.7 кг.
Резачка Milwaukee M18 FTHCHS30-802
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Дължина на веригата: 30 см;
  • Дебелина на веригата: 1,1 мм
  • Стъпка на веригата: 8,3;
  • Тегло: 4.7 кг.
Окомплектовка:
  • 1 х Верига
  • 1 х Капак на веригата
  • 1 х 76cc масло
  • 2 х Акумулаторна батерия M18 HB8
  • 1 х Зарядно устройство M12-18 FC
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Марка
Напрежение
Дължина на шината
Капацитет батерия (Ah)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен саблен трион Bosch GSA 12V-14 Professional, 12V
-18%
Свредло за акумулаторен свредел Makita E-07319, 200x800мм, DG001G, DDG460
-8%
Свредло за акумулаторен свредел Makita E-07319, 200×800...
tbi bank loading
моля изчакайте