Акумулаторен вентилатор Milwaukee M18AFG2-0, 18 V, 1.444 м³/ч, 4933493443
Код: 4933493443
Номер в магазина: 268938
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V или 230V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Диаметър на перката: 180 мм
  • Капацитет на въртене на главата: 300°
  • Време за работа на висока степен: 3 ч
  • Време за работа на средна степен: 13,5 ч
  • Размери (В х Ш х Д): 411 x 230 x 247 мм
  • Тегло: 2,9 кг
Професионален вентилатор Milwaukee M18 AFG2-0
Описание:
Акумулаторен вентилатор Milwaukee M18AFG2-0 е мощен акумулаторен вентилатор с регулируема скорост и диаметър на перката 180 мм, който осигурява оптимален въздушен поток до 1.444 м³/ч. Регулируемата глава позволява насочване на въздушния поток в различни височини и позиции в диапазон от 300°, което го прави подходящ за всякакви условия на работа. Компактният дизайн с вградена дръжка за носене осигурява лесно преместване между работните места. Вентилаторът е съвместим със системата MILWAUKEE® PACKOUT™ за удобно съхранение и транспортиране заедно с други компоненти. Специалните отвори на дъното позволяват монтиране на стена, а страничните отвори дават допълнителни възможности за окачване. С батерия M18™ REDLITHIUM™ 5.0 Ah вентилаторът работи 3 часа на най-висока скорост. Гъвкавата батерийна система е съвместима с всички батерии от серията MILWAUKEE® M18™. Функцията AC/DC позволява работа както с батерия, така и от електрическата мрежа, като AC адаптерът е включен в комплекта.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V или 230V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Диаметър на перката: 180 мм
  • Тегло: 2,9 кг
Окомплектовка:
  • 1 х Захранващ адаптер
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен мултиинструмент Milwaukee M18FMT-0, 18V
-10%